Op werkdagen voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis verzending binnen NL boven €35,-

Invisible Cool Sock Black

Productnr: BD240001.101.111
Op voorraad

1050

Maat
Kleurnaam
+ Meer kleuren - Minder kleuren
Over "Invisible Cool Sock Black"

Super zachte sneaker sok gemaakt van hoog vochtregulerend Coolmax® garen.  Uitstekende pasvorm door een voorgevormde voet anti slip in de hak en extra comfortabel door de zachte badstof zool. De gladde teennaad voorkomt irritatie.

Bij voorkeur wassen op 30 graden en niet in de droogtrommel. Het gebruik van wasverzachter wordt afgeraden omdat door de wasverzachter de anti slip niet goed meer werkt. 

Aanbrengen van bodylotion of zonbeschermers op uw hak zal de anti slip die in de hak is aangebracht verminderd werken!

Anti slip in hak  zakt niet af

Voorgevormde voet, de anatomic fit zorgt voor een betere pasvorm.

Vlakke teennaad

Vochtregulerend door gebruik van 80% Coolmax® garen

Badstof zool, schokdempend en extra absorberend


Wat is Coolmax®?

Coolmax® garens zijn gemaakt uit speciaal behandelde garens met een uniek uiterlijk. Dit effect is verkregen door 4 of 6 garens zo te spinnen dat er ruimtes tussen de vezels ontstaan. Het transport van transpiratie gaat door deze ruimte. Om te verdampen heeft het vocht warmte nodig. Deze warmte haalt het van de huid waardoor de huid afkoelt.

Maat: 41-42
Effen of meerkleurig: Effen kleur
Kleurnaam: Black
Oekotex: Ja
Unieke verkooppunten: Vlakke teennaad, Voorgevormde Voet, Anti slip in hak, Vochtregulerend, Badstof zool
Elastaan: 2%
Polyamide: 18%