Op werkdagen voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis verzending binnen NL boven €35,-

Panther hold up Black

Productnr: BP201701.101.227
Op voorraad

2295

Maat
Kleurnaam
+ Meer kleuren - Minder kleuren
Over "Panther hold up Black"

Bonnie Doon Panther Hold-Up 

Op zoek naar de perfecte combinatie van stijl, comfort en kwaliteit? De Bonnie Doon Panther Hold-Up is een must-have voor elke garderobe! Deze prachtige panther hold-ups zijn afgewerkt met een brede band en hoogwaardige siliconen randen, zodat ze perfect blijven zitten.

In 2 kleuren  black en nude: 

Black heeft als ondergrond zwart maar door de 30 denier dikte schijnt uw huid hier iets doorheen krijgt deze een zwarte glans . 

Nude heeft als ondergrond een huidkleur waardoor uw been wordt bijgekleurd door de panty en de huidkleur wordt geaccentueerd.


Hoogwaardige kwaliteit – 95% polyamide, 5% elastaan voor een comfortabele pasvorm
Perfecte grip – Brede siliconen band voorkomt afzakken
Chique & stoer – Stijlvol chique maar ook stoer met boots te dragen
Kwaiteit siliconen- zie hieronder voor draag en was tips
Voor elke gelegenheid– Draag ze casual, stoer of super elegant

Verkrijgbaar in twee maten:

🔹 S/M
🔹 L/XL (Bekijk het maatschema voor de juiste pasvorm)

 

Tips voor het dragen en wassen van hold-ups.
Hold-up of stay-up panty's zijn zelf-ophoudende panty's zonder broekje.
Deze hebben aan de bovenkant een elastische band waarin siliconen randen zijn verwerkt , deze randen plakken op de bovenbenen
Door deze siliconenrand blijven de kousen aan het bovenbenen 'plakken'.

1-Trek je hold-up goed, sla de band terug, de siliconen randen zijn nu zichtbaar.
2-Ga met een in warm water gedompeld washandje over de siliconen randen heen, Je maakt ze nu schoon en warm, hierdoor wordt de siliconen week en blijft de hold up perfect aan het been ‘plakken’.
Bij dragen zal door de lichaamstemperatuur de hold up blijven ‘plakken’
3-Gebruik GEEN bodylotion, (bad) olie, of crème wanneer je hold-ups gaat dragen. Wanneer je dit wel gebruikt maakt dit de siliconen rand van de hold-up glad en ze zullen hierdoor van het been afzakken.
4-Was je hold ups in lauw warm of koud water, anders verliest de siliconen band kracht. Gebruik van wasverzachter wordt ook ontraden, dit kan het elastane beschadigen en de hold-up zal zijn rek verliezen.

Maat: L-XL
Effen of meerkleurig: Effen kleur
Kleurnaam: Black
Oekotex: Ja
Unieke verkooppunten: Vlakke teennaad
Elastaan: 5%
Polyamide: 95%